Online prodej (rezervace nejsou povoleny).

Otevírací doba pokladen v době předprodeje: po-pá 12.00 - 22.00, so-ne 10.00 - 22.30.

Otevírací doba pokladen v době konání festivalu: každý den 8.00 – 23.00.

Bližší informace k jednotlivým titulům (znění, obsah, atd.)  naleznete na stránkách www.febiofest.cz

Cena základního vstupného 2D je 99 Kč a to bez dalších příplatků za VIP sedadla atd.

* Takto označené představené mají cenu 139Kč. Koupí lístku podpoříte částkou 40 korun neziskovou organizaci Zdravotní klaun, o. p. s., která již od roku 2001 přináší humor a radost hospitalizovaným dětem a geriatrickým pacientům.

Kliknutím na název filmu budete přesměrováni na online prodej vstupenek.


V jedné objednávce lze zakoupit vstupenky na libovolný počet představení, množství na jedno představení je limitováno 6 kusy. Pokud ponecháte Vaši nedokončenou objednávku v nečinnosti, po 20 minutách budete odpojeni a objednávka bude stornovaná.

Blokovaná místa budou uvolněna do prodeje 10 minut před začátkem představení na last minute pokladně.

SÁL 1 Mattoni

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
13:00       Pokrevní bratrství           
13:30     Magnus             
15:00         Noma: Moje dokonalá bouře        Přetvářka 
15:30     Hlasitější než bomby  V zárodku      Vítejte v Norsku!  Čest mezi zloději   
16:00   Magnus               
17:00         Pokrevní bratrství  Vítejte v Norsku!       
17:30             Matka *  Rodiče  Matka 
18:00 Hlasitější než bomby                 
19:00           Přetvářka       
19:30         Vítejte v Norsku!    Rodiče  Matka  Čest mezi zloději 
20:00   Hlasitější než bomby               
20:30     V zárodku  Zabijáci z maloměsta           
21:15           Pokrevní bratrství       
21:30         Zabijáci z maloměsta    Čest mezi zloději  Přetvářka  Rodiče 

SÁL 2 Nestlé

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
11:00     Katův učeň             
14:00       Noční směna           
14:15                 Cesta do Mandalay 
14:30     Harmonium        Ty a tvoje     
16:00   Můj strážný senior        Zuřivost       
16:15       Můj strážný senior           
16:30         Ty a tvoje    Nůž v průzračné vodě  Cesta do Mandalay   
16:45                 Nůž v průzračné vodě 
17:00     Než se setmí             
18:30 Harmonium  Katův učeň               
18:45       Zuřivost  Cesta do Mandalay         
19:00           Ty a tvoje  Jako ryba v síti  Nůž v průzračné vodě  Jako ryba v síti 
19:30     Noční směna             
21:00   Harmonium        Psycho Raman       
21:15 Než se setmí                 
21:30         Noční směna    Na mléčné dráze     
21:45     Můj strážný senior  Katův učeň        Jako ryba v síti   
22:00                 Psycho Raman 

SÁL 3 Impuls

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
13:30     Obr  Poslední rodina           
14:00               Kamenné srdce   
14:30         V parku         
15:45     V parku             
16:00   Obr    Sebekritika buržoazního psa    Doma je tady  Dětské hřiště     
16:30         Bez Boha         
17:00               Špína   
18:00   Sebekritika buržoazního psa  Špína      Bez Boha  Kamenné srdce    Mládí vůdce 
18:30 Obr      Doma je tady           
19:00         Dětské hřiště         
19:30               Poslední rodina   
20:30     Dětské hřiště             
21:00 Bez Boha  V parku    Kamenné srdce  Doma je tady  Sebekritika buržoazního psa  Mládí vůdce    Špína 

SÁL 4 Iboys Igirls

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
13:30     Jesús             
14:00       Rara           
15:30     Rara      Fassbinder  Chci jen abyste mě milovali  Chci jen abyste mě milovali   
16:00   Nový svět    Jesús  Fassbinder         
16:30 Nový svět                 
17:30           Pokušitel      Ústava 
17:45     Král Kobra        Santa a Andrés  Dokud nás smrt nerozdělí   
18:00   Rara    Liebmann  Přihrávka         
19:30                 Kamenné srdce 
20:00   Král Kobra  Přihrávka  Pokušitel  Liebmann  Dokud nás smrt nerozdělí  Ústava  Santa a Andrés   
22:00   Jesús    Přihrávka  Pokušitel         
22:15           Liebmann  Dokud nás smrt nerozdělí    Santa a Andrés 
22:30     Nový svět          Ústava   

SÁL 5 Praha 5

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
13:30       Chlápek z Mo'Wax           
15:00     Janis        Frank Zappa: Vlastními slovy  Oasis: Supersonic   
15:30         Monstrózní Lordi  Polární diskozáře      X Japan 
16:00       Fritz Lang           
17:30 Znič místo, kde skrýváš se  Janis *  Znič místo, kde skrýváš se    Frantz  Frantz  Oasis: Supersonic  Přes kosti mrtvých  Spočinout jen ve snu 
18:15       Polární diskozáře           
20:00 Janis  Chlápek z Mo'Wax  Fritz Lang  Frantz  Frank Zappa: Vlastními slovy  Vrah mezi námi  Spočinout jen ve snu  X Japan   
20:30                 Oasis: Supersonic 
22:00               Spočinout jen ve snu   
22:15   Fritz Lang  Chlápek z Mo'Wax    Polární diskozáře         
22:30       Monstrózní Lordi    Frank Zappa: Vlastními slovy  X Japan     

SÁL 6 TNT

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
11:00     Mars útočí!  Australský testosteron           
14:00       Poručík        Nenarozená pomsta  Cosmopolis 
14:30     Temnota             
15:00             Skřítkové musí být šílení     
15:15         Očima mé matky         
16:15               Pohádka pohádek   
16:30     Vítejte v New Yorku  Privilegium    Východní přísliby      Mapy ke hvězdám 
17:00   Hledání Otce Pia      Pasolini    Křížová palba     
19:00 Temnota    Poručík  Zásah  Modrý samet  Očima mé matky  Pohádka pohádek  Mžitky  Nenarozená pomsta 
19:30   Vítejte v New Yorku               
21:00           Modrý samet      Skřítkové musí být šílení 
21:45     Zásah             
22:00 Anděl pomsty      Očima mé matky  Australský testosteron    Nenarozená pomsta  Křížová palba   
22:30   Temnota               

SÁL 7 Pražské služby

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
13:30     Park             
14:00               Všechna města severu   
14:15       Park           
16:00     Radúz a Mahulena             
16:30   Anishoara    Deník strojvůdce      Všechna města severu  Suntan  Černá ovce 
16:45         Nezákonný         
17:00           Život květin       
17:30 Anishoara                 
18:30       Život květin          Všechna města severu 
18:45             Nezákonný     
19:00   Psi  Deník strojvůdce    Černá ovce  Suntan    Byznysmeni z Východu   
20:00 Psi                 
20:30       Nezákonný           
20:45             Suntan     
21:00               Život květin  Byznysmeni z Východu 
21:30   Park  Psi    Deník strojvůdce  Černá ovce       

SÁL 8 Mafra

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
12:00     Modrovous Kékszakállú             
13:30       Lidská vlna          Milující se Evropa 
14:00     Poslední země    Poustevníci         
15:00           Cesta snů       
16:00     Hermie a Helena  Modrovous Kékszakállú      Poustevníci    Počestná žena 
16:30   Poslední země      Lidská vlna         
17:00 Poslední země          Přijímačky    Mister Universo   
18:00     Zákon přežití v džungli  Cesta snů           
18:30                 Mister Universo 
18:45             Milující se Evropa     
19:00 Hermie a Helena  Zákon přežití v džungli      Modrovous Kékszakállú      Počestná žena   
20:00           Mister Universo       
20:30     Lidská vlna  Poustevníci          Zákon přežití v džungli 
20:45         Cesta snů         
21:00             Počestná žena     
21:30               Milující se Evropa   
22:00   Hermie a Helena               

SÁL 9 Czech Tourism

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
09:30   Putování tučňáků: Volání oceánu      Putování tučňáků: Volání oceánu  Putování tučňáků: Volání oceánu  Polina  Polina   
14:00     Putování tučňáků: Volání oceánu  Volání netvora: Příběh životaFEBIO           
14:30                 Brimstone 
14:45           Úkryt v zooFEBIO       
15:00   Proti všem      Stalinova pohovka         
16:15     Sing Street             
16:30             Láska a přátelství  Brimstone   
17:00       Láska a přátelství  Polina         
17:15   Stalinova pohovka               
17:30 Stalinova pohovka          Pátá loď       
18:45     Úkryt v zooFEBIO        Popírání holocaustu     
19:30       Polina           
19:45           Volání netvora: Příběh životaFEBIO    Proti všem   
20:00 Sing Street  Přes kosti mrtvých      Pátá loď         
21:45     Láska a přátelství        Brimstone     
22:00               Popírání holocaustu   
22:30         Sing Street         

SÁL 10 Praha

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
09:00   Můj život Cukety      Můj život Cukety  Pojar dětem  Pojar dětem  Pojar dětem   
13:30       Hořkých sedmnáct           
14:00     Můj život Cukety             
15:30   Loving *  Hořkých sedmnáct             
15:45                 Živý náklad 
16:00       Una           
16:15               Jisté ženy   
16:30         Christine         
17:00           Temná je noc  Katie se loučí     
17:45 Una                Křížová palba 
18:00     Loving             
18:15   Hořkých sedmnáct    Christine           
18:45               Živý náklad   
19:00         Temná je noc  Katie se loučí  Jisté ženy     
20:00 Loving                Ženy 20. století 
20:45   Una               
21:00     Christine  Temná je noc  Katie se loučí  Jisté ženy       
21:15               Zásah   
21:30             Živý náklad     

SÁL 11 ČEZ

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
10:00   Fannyina cesta    Daguerrotypie  Fannyina cesta  Slash  Slash     
11:00     Ráj             
13:00       Poezie bez konce           
13:30   Ráj               
14:00     Personal Shopper      Sama v noci na břehu moře  Slash     
16:00 Ráj      Fannyina cesta      Poezie bez konce     
16:15   Ulička slávy  Vážná hra             
16:30         Sůl a oheň  Elle    Sama v noci na břehu moře   
18:30         Daguerrotypie         
19:00 Ulička slávy  Personal Shopper  Sůl a oheň  Vážná hra      Na mléčné dráze  Nahý oběd   
20:00           Mžitky       
21:30   Sůl a oheň      Poezie bez konce         
21:45     Ulička slávy  Personal Shopper           
22:15           Daguerrotypie  Sama v noci na břehu moře  Elle   
22:30                 Na mléčné dráze 

SÁL 12 Česká Televize

  23.3. 24.3. 25.3. 26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3.
11:00       Zjizvená srdce           
11:30     Marija             
14:00       Sao Jorge           
14:30               Pátrání po Rockym II  Král duchů 
14:45     Král duchů             
16:30   Zjizvená srdce        Domov       
16:45       Domov           
17:00 Král duchů    Lady Macbeth *    Pátrání po Rockym II        Poslední rodina 
17:15               Louisa na pobřeží   
17:30             Jako z filmu     
19:00         Sao Jorge         
19:30 Zjizvená srdce  Proti vlastní krviFEBIO  Domov  Lady Macbeth    Jako z filmu    Marija   
20:00             Sirotek    Louisa na pobřeží 
21:45   Lady Macbeth    Frank a Lola           
22:00         Frank a Lola  Sao Jorge      Pátrání po Rockym II 
22:15               Sirotek   
22:30     Proti vlastní krviFEBIO        Marija